future-stars-singing-together-favorite-song.jpg

LAULU ERAÕPE

Laulu eratundidesse on oodatud lapsed alates 5. eluaastast. Iga laps saab lisaks laulmisele vastavalt vanusele hääleseadet ja rütmikat. Valime koos õpilasega meelepärased laulud, et õppimine eriti meeldiv oleks. Teeme tööd tekstiga ja diktsiooniga, mõtleme läbi lavalist liikumist.

Iga laps saab õpitud lauludega esineda kaks korda aastas avalikel kontsertidel. Lisaks salvestame me õpitud laule ning teeme vahest ka mõne muusikavideo!

Laulu eratunde viib läbi Julia Janiak.

Hind: 100 eurot kuus

Sagedus: 1 kord nädalas

Asukoht:

LA Klaverikooli põhihoone

Aadress: Roheline Aas 13,

Kadriorg, Tallinn

Kohaletuleku juhis siin

LAULU RÜHMAÕPE

Laulu rühmatundidesse on oodatud osalema lapsed vanuses 3-14. Tunnid toimuvad kolmes vanuserühmas:  3-4 aastased (mudilased), 4-6 aastased (eelkooliealised) ning 7-10 aastased (nooremad kooliealised). Laulu rühmatundides on 6-10 õpilast.

Laulutundide peamine eesmärk on õppida muusikat armastama. Läbi mängu treenime häält ja hingamist. Samuti õpime laule, tantsime ja tunneme rõõmu koos musitseerimisest.

Koos õpilastega otsime mooduseid, kuidas kiiremini sõnu meelde jätta, treenides seeläbi mälu.  Lisaks laulmisele saame tundides tantsida ja mängida erinevaid rütmipille, läbi mille harjutame rütmilist tunnetust. Kõik laulud ja harjutused on koostatud vastavalt laste vanusele. Iga laulu selgeks saamisel esitame seda kaasõpilastele. Kõik lapsed saavad õpitud lauludega esineda avalikel kontsertidel kaks korda aastas. Lisaks salvestame me õpitud laule ning teeme vahest ka mõne muusikavideo!

Laulu rühmatunde viib läbi Julia Janiak (inglise keeles).

MUDILASED (3-4 aastased), inglise keeles:

Hind: 36 eurot kuus

Kestvus: 30 minutit, kord nädalas

Toimumisaeg: Neljapäeviti 19.05-19.35

EELKOOLIEALISED (4-6 aastased), inglise keeles:

Hind: 42 eurot kuus

Kestvus: 45 minutit, kord nädalas

Toimumisaeg: Esmaspäeviti 17.15-18.00

NOOREMAD KOOLIEALISED (7-11 aastased), inglise keeles:

Hind: 42 eurot kuus

Kestvus: 45 minutit, kord nädalas

Toimumisaeg: Esmaspäeviti 16.30-17.15