KLAVERI RÜHMAÕPE

LA Klaverikooli eripäraks on klaveri rühmatunnid, mille metoodika juured pärinevad Austraaliast. Klaveri rühmatundides on 5 – 8 õpilast. Kõigil on oma süntesaator ning lugusid õpime nii koos kui ka eraldi. Kõik õpilased õpivad lugusid ühes tempos. Iga loo selgeks saamisel esineme  kaasõpilastele. Üheskoos õpime noote, muusikasümboleid, rütme ning harjutame koos ka  rütmimängu erinevatel rütmiinstrumentidel. Samuti laulame õpitud noote, õpime noote peast tundma ning mängime lõbusaid muusikamänge.

Hind:  55 eurot kuus

Sagedus: 1 kord nädalas

Asukohad:

Peetri Kool (Peetri, Harjumaa)

LA Klaverikool (Tallinn, Kadriorg)

Kaluri tee 5 (Viimsi)

Loe rühmatundidest SIIT:

20180614_151632.jpg

KLAVERI ERAÕPE

Klaveri eratundidesse on oodatud nii lapsed kui ka täiskasvanud. Eratundides vanusepiirangut ei ole.

Laste tunnid on üles ehitatud mänguliselt (nootide õppimine käib muinasjutuliselt ja lõbusalt), et lastel paremini meelde jääks. Alates esimesest tunnist õpime noodist mängima, samuti alustame improvisatsiooni ja oma lugude väljamõtlemisega juba esimesest tunnist.

Täiskasvanud on oodatud eratundidesse mistahes vanusest. Täiskasvanute tempo on võrreldes lapse tempoga palju kiirem. Täiskasvanute puhul on põhiline kodus harjutamine ning klaveri olemasolu. Sellisel juhul on õpe kõige efektiivsem ning juba 6 kuu jooksul võime mängida näiteks sellist lugu: https://www.youtube.com/watch?v=cnujsN8rPkE . Lugusid valime teie maitse järgi, kellelegi ei suruta peale klassikalist muusikat, kui teile see ei meeldi :)

Hind: 110 eurot kuus

Sagedus: 1 kord nädalas

Asukoht: LA Klaverikool (Kuhlbarsi 4,

Tallinn, Kadriorg)

Loe eratundidest SIIT:

SUVEVAHEAJAL 2023 TOIMUVAD KLAVERILAAGRID:

Klaverilaagris osalemiseks ei pea laps olema varem klaveriga kokku puutunud. Laagris õpime natuke noodikirja ning paar toredat klaveripala. Rühmades on kuni 8 last ning igaüks mängib oma süntesaatoril. Klaverilaager kestab vastavalt kaks päeva ning laagri lõpus on kontsert vanematele, kus saame näidata õpitut.

Grupid moodustame eraldi algajatele (kes pole kunagi klaverit mänginud) ja edasijõudnutele (kes juba klaverit õppinud on). Lisaks klaverile on kavas lõunasöök, vahepalad puuviljade näol ning palju põnevaid tegevusi sees ja ka õues.

Klaverilaagri hind on 88 eurot (2 päeva). Koha tagab ettemaks 37 eurot. Ettemaksu loobumise korral ei tagastata. Ettemaksu tasumine: EE941010220278796220 LA KLAVERIKOOLITUSE MTÜ. Selgitus: "klaverilaager, kuupäevad, lapse nimi".

LAAGRI PÄEVAKAVA:

10:00 kogunemine
10:00-12:00 klaver
12:00-12:30 lõuna
12:30-16:00 klaver ja muud tegevused

TOIMUMISKOHT: LA Klaverikooli peahoone (Kuhlbarsi 4, Kadriorg)

Klaverilaagri hind:  88 eurot

Registreerimine:  info@klaverikool.ee

Info: 56810714

KLAVERILAAGRI AJAD 2023 LEIAD SIIT:

36268606_2112501499022904_49907515126206

"TUNTUD LASTELAULE KLAVERILE",  AUTOR REET LANTSON

"Tuntud lastelaule klaverile" on klaveri- ja lauluraamat, mis sisaldab tuntud traditsionaalseid lastelaule. Tegemist on lugudega, mille saatel tänapäeva lapsed üles kasvanud on. Seetõttu peaksid need lood olema tuttavad kõikidele lastele. Raamatus on lood, nagu "Viis väikest parti" ("Five Little Ducks"), "Donald oli talumees" ("Old MacDonald Had a Farm"), "Kolm väikest kiisut" ("Three Little Kittens") jne.

Klaveriõpik on müügil Rahva Raamatu ja Apollo raamatupoodides. Samuti on raamat saadaval T1 kaubanduskeskuse kaupluses Raamatukodu ning väiksemates raamatupoodides üle Eesti.

Tellides õpikut läbi kodulehe, on õpiku hind 12 eurot. Õpiku hinnale lisandub postikulu 2.25 (Itella Smartpost). Õpikut saab tellida läbi kodulehe koos autori pühendusega. Peetris, (Harjumaa), Kadriorus (Tallinn) ning Tartus saab raamatule ise järgi tulla. Tellimine emaili teel: info@klaverikool.ee

REGISTREERU TUNDIDESSE:

* Registreerumisega kinnitan, et