• Laulu eratunnid täiskasvanutele

• Laulu rühmatunnid

ANNA KUCHINSKY

Lauluõpetaja

Olen tegelenud muusikaga juba üle 20. aasta. Alustasin 7-aastaselt klassikalise klaveriga, lõpetasin sel erialal muusikakooli ning seejärel suundusin hoopis laulmise poole. Praeguseks on mul seljataga õpingud Georg Otsa nimelises Muusikakoolis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, mõlemad jazz muusika erialal.

Õpetama hakkasin 2011. aastal Londonis elades. Seal andsin muusikatunde Londoni Eesti koolis. Eestisse tagasi tulles jätkasin õpetamisega aga Rocca Al Mare muusikakoolis.

" Muusika õppimine aitab paremini tunnetada elu rütmi ja laulmine aitab kaasa eneseväljendusele."

- Anna Kuchinsky

PRAEGU

Minu suur kirg on muusika kirjutamine. Jaanuaris andsin välja enda esimese albumi ning praegu kirjutan uut materjali. Pidevalt esinen ja teen kõike, et maailm minu muusikat kuuleks. Kirjutan tähtsatest eluteemadest, õpetundidest ja muidugi armastusest.

Kuna muusika kirjutamine teeb mind väga õnnelikuks, õrnalt suunan ka enda õpilasi muusikat looma ja oh seda rõõmu kui saabki enda kirjutatud laulu esitada :)

ÕPETAMISEST

Õpetades olen kirglik ja nõudlik kuid ka väga individuaalne. Mulle meeldib olla loominguline. Võtsin endale eesmärgiks kirjutada LA Klaverikooli rühmatundide jaoks värsket muusikat. Minu tundides saab lisaks tavapärasele lauluharjutamisele ka hääleseadet, rütmikat ja ka veidi liikumist.

Minu arvates peaks iga laps olema muusikaga seotud. Muusika õppimine aitab paremini tunnetada elu rütmi ja laulmine aitab kaasa eneseväljendusele. Inimene, kes on lapsepõlves olnud muusikaga seotud elab loomingulisemat elu.