top of page

TUNTUD LASTELAULE KLAVERILE

autor Reet Lantson

"Tuntud lastelaule klaverile" on klaveri- ja lauluraamat, mis sisaldab tuntud traditsionaalseid lastelaule. Tegemist on lugudega, mille saatel tänapäeva lapsed üles kasvanud on. Seetõttu peaksid need lood olema tuttavad kõikidele lastele. Raamatus on lood, nagu "Viis väikest parti" ("Five Little Ducks"), "Donald oli talumees" ("Old MacDonald Had a Farm"), "Kolm väikest kiisut" ("Three Little Kittens") jne.  

Raamat "Tuntud lastelaule klaverile" on mõeldud väikestele klaverimängijatele ja lauljatele. Lood on seatud klaverile lihtsas võtmes, sobides algajatele klaverimängijatele alates 4ndast eluaastast. Mõeldes väikestele lauljatele on laulud tõlgitud autori poolt eesti keelde ning seatud nii, et lastel oleks neid mugav laulda. Raamat on koostatud neljas osas. Raamatu esimeses osas on lastelaulud seatud klaveril paremale käele ning lauljatele mõeldes on lugudel peal akordid. Teises osas on lastelaulud seatud vasakule käele. Raamatu kolmandas osas on valik lugudest seatud klaveril mõlemale käele. Raamatu neljas osa on mõeldud taaskord lauljatele, seega neljandas osas on lastelauludede  lisasalmid.

Klaveriõpik on peagi saadaval Rahva Raamatu ja Apollo raamatupoodides. Samuti on raamat saadaval T1 kaubanduskeskuse kaupluses Raamatukodu ning väiksemates raamatupoodides üle Eesti.

Tellides õpikut läbi kodulehe, on õpiku hind 12 eurot. Õpiku hinnale lisandub postikulu. Õpikut saab tellida läbi kodulehe koos autori pühendusega.  Tellimine emaili teel: info@klaverikool.ee

bottom of page