KLAVERI RÜHMAÕPE

LA Klaverikooli eripäraks on klaveri rühmatunnid, mille metoodika juured pärinevad Austraaliast. Klaveri rühmatundides on 5 – 8 õpilast. Kõigil on oma süntesaator ning lugusid õpime nii koos kui ka eraldi. Kõik õpilased õpivad lugusid ühes tempos. Iga loo selgeks saamisel esineme kaasõpilastele. Üheskoos õpime noote, muusikasümboleid, rütme ning harjutame koos ka rütmimängu erinevatel rütmiinstrumentidel. Samuti laulame õpitud noote, õpime noote peast tundma ning mängime lõbusaid muusikamänge.

Hind: 55 eurot kuus

Sagedus: kord nädalas

Asukohad:

LA Klaverikool (Tallinn, Kadriorg)

Loe rühmatundidest SIIT:

*Pakume 10% soodustust:

* Peredele, kui meie juures õpib 2 last või rohkem

* Lastele, kes osalevad nii rühma kui ka eratundides

KLAVERI ERAÕPE

Klaveri eratundidesse on oodatud nii lapsed kui ka täiskasvanud. Eratundides vanusepiirangut ei ole. Laste tunnid on üles ehitatud mänguliselt (nootide õppimine käib muinasjutuliselt ja lõbusalt), et lastel paremini meelde jääks. Alates esimesest tunnist õpime noodist mängima, samuti alustame improvisatsiooni ja oma lugude väljamõtlemisega juba esimesest tunnist.

Täiskasvanud on oodatud eratundidesse mistahes vanusest. Täiskasvanute tempo on võrreldes lapse tempoga palju kiirem. Täiskasvanute puhul on põhiline kodus harjutamine ning klaveri olemasolu. Sellisel juhul on õpe kõige efektiivsem ning juba 6 kuu jooksul võime mängida näiteks sellist lugu: https://www.youtube.com/watch?v=YCl-0lu0vHM . Lugusid valime teie maitse järgi, kellelegi ei suruta peale klassikalist muusikat, kui teile see ei meeldi :)

Hind: 110 eurot kuus

Sagedus: 1 kord nädalas