KLAVERIÕPIK LASTELE

autor Reet Lantson

1/5

Tegemist on esimese klaveriõpikuga Eestis, mis on mõeldud päris algajaile. Seejuures on viimase klaveriõpiku ilmumisest Eestis möödunud üle 20 aasta. Käesolev õpik sobib suurepäraselt laste õpetamiseks juba alates 4. eluaastast. Õpik on üles ehitatud lihtsalt ja loogiliselt, eesmärgiga teha õppimine mänguliseks ja lõbusaks.

Klaveriõpiku autor on õpetanud klaverimängu nii Eestis kui ka mujal maailmas ning tutvustab õpikuga oma metoodikat algajaile. Õppimist alustatakse parema käega, jätkatakse vasaku käega ning lõpuks mängitakse kahe käega koos. Õpitakse mängima nii autori kirjutatud lugusid kui ka tuntud lastelaule nagu näiteks “Juba linnukesed”. Õpik on illustreeritud lõbusate piltidega, et oleks põnevam mängida ja lõbusam õppida.

Klaveriõpik on saadaval Rahva Raamatus ja Apollos üle Eesti. Samuti väiksemates raamatupoodides (ka Helsingis ja Võrus.

Tellides õpikut läbi kodulehe, on õpiku hind 14 eurot. Õpiku hinnale lisandub postikulu 2.25 (Itella Smartpost). Peetris (Harjumaal) saab raamatule ise järgi tulla. Õpikut saab tellida läbi kodulehe koos autori pühendusega :)

ÕPIKUT HETKEL LÄBI KLAVERIKOOLI OSTA EI SAA. SAADAVAL AINULT APOLLO KAUPLUSTES!

www.apollo.ee/klaveriopik-lastele.html