MAIA ROTSELAIN

• klaveri eratunnid lastele

• klaveri rühmatunnid

TAUSTAST

Olen mänginud klaverit kogu oma elu. Alustasin õppimist Nõmme Laste Muusikakoolis, siis jätkasin õpinguid G. Otsa nim Muusikakoolis suurepärase pedagoogi ja kontsertpianisti Eevi Rossi käe all. Erialadeks said klaveriõpetaja ja kontsertmeistri ametid.

Klaver.jpg

PRAEGU

Olen töötanud nii klaveriõpetajana kui ka laulu- ja ansambli muusikaõpetajana koolides, huvikoolides ja lasteaedades. Olen laulunud ka erinevates koorides, viimati Hellase kammerkooris, kus olin ka kontsertmeistri rollis. Saatsin klaverimänguga ka koori soliste ning tegelen sellega ka tänapäeval. Kontserttegevust olen ma harrastanud enamasti koori- ja solistide saatmise näol.

Olen loova natuuriga, lisaks muusikale tegelen ka maalimisega.. Suhtlen vabalt ka vene, soome ja inglise keeles, hetkel õpin ka hispaania keelt.

ÕPETAMISEST

Mulle meeldib väga tegeleda lastega ja jagada nendega oma teadmisi, oskusi  ja armastust muusikamõistmise ja klaverimängu vallas. Mul õnnestub leida kiiresti kontakt õpilastega. Oskan õpilasi sütitada ja anda neile positiivset energiat.