top of page

  • klaveri eratunnid täiskasvanutele

  • klaveri eratunnid lastele

  • klaveri rühmatunnid

  • Salvestamine

FRANTS TIKERPUU

klaveriõpetaja/produtseerimine

TAUSTAST

 

Frants sündis 1997. aastal Pärnus. ETV saade “Pealtnägija” tegi 4-aastase Frantsu klaverimängimise oskusest saate ning sellest ajast saati kuni tänaseni on klaveri mängimine olnud üheks tema igapäevaseks tegevuseks. 

Frants alustas klaveriõpinguid seitsmeaastaselt Pärnu Muusikakoolis, õpetajaks Imbi Haugas. Ta osales paraleelselt õpingutele muusikakoolis regulaarselt prof Dr h.c. Arbo Valdma pianistide meistrikustustel ning võttis seitsmel korral osa rahvusvahelisest klaveri suve-ja talveuniversiteedist. Lisaks sellele on Frants osalenud edukalt erinevatel rahvusvahelistel ja vabariiklikel konkurssidel. Bakalaureusekraadi pälvis ta 2019. aastal Balti Filmi-ja Meediakoolis integreeritud kunsti, muusika ja multimeedia erialal. 

Frants Tikerpuu.JPEG

PRAEGU

Frants tegeleb klaveri õpetamise kõrvalt ka igapäevaselt muusika produtseerimisega ja laulude kirjutamisega. Ta on teinud koostööd muusikaalaselt väga paljude erinevate artistide ja lauljatega nii Eestist kui välismaalt ning töötab ka kõigele lisaks ka erinevate artistide klaverisaatjana.

ÕPETAMISEST

 

Nüüdseks on Frants mänginud klaverit üle 19-aasta ning proovib enda omandatud teadmisi edasi anda kõigile uutele ja vanadele klaverihuvilistele. Frantsu juures tunnis on vaba meeleolu, õpitakse samm-sammult, kohandatakse tunnid vastavalt eelnevale klaverimängimise oskusele ning lähenetakse õpingutel hästi loominguliselt ja vabalt. Frantsu juurde on oodatud kõik - nii alustavad klaverihuvilised kui ka edasijõudnud klaverihuvilised.

bottom of page