TRIIN SARAP

Õppejuht/Klaveriõpetaja

  • klaveri eratunnid täiskasvanutele

  • klaveri eratunnid lastele

  • klaveri rühmatunnid

  • klaverilaagrid lastele

Minu muusikaline teekond algas Väimela lasteaias lauldes ja klaverit mängides (õp Vilve Viilo). Loomulik jätk sellele oli minna Võru Muusikakooli klaverit õppima (õp Kersti Juul).

 

Kui muusikakooli lõpetasin, ei olnud armastus muusika vastu kustunud ning soov oli oma muusikalist teekonda jätkata. Asusin klaverit õppima Tallinna Muusikakeskkooli (õp Martti Raide) ning sealt edasi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiasse.

 

Bakalaureusekraadi sain klaveri erialal (õp Age Juurikas) ning magistrikraadi omandasin saateklassi erialal (õp Martti Raide). 

Pilt2.jpg

"Elu on muusika! :)"

 

- Triin Sarap, klaveriõpetaja

Lisaks suurele armastusele klaveri vastu, on minu elus tähtsal kohal ka koorilaul. Laulan kammerkooris Collegium Musicale ning varasemalt olen laulnud Muusikakeskkooli koorides ning Noorte Segakoor Vox Populis. 


Kontsertmeistrina olen koostööd teinud ETV kooride, Eesti Rahvusmeekoori, tütarlastekooriga "Ellerhein", Collegium Musicalega jpt ning dirigentidega Ingrid Kõrvits, Aarne Saluveer, Hirvo Surva, Tõnu Kaljuste, Raul Talmar jpt.
 

ÕPETAMISEST

 

Õpetajana suhtlen lastega sõbralikult ning nooruslikult. Mulle meeldib õpetada loominguliselt ja läbi mängu ning arvestada iga lapse vajadustega. Kõige rohkem õpetamise juures naudin ma lapse siirast rõõmu, kui ta on midagi uut selgeks saanud.